Військові, під керівництвом полковника Лоренцо Сабатіні, заарештували за використання проституції неповнолітніх п'ять осіб, серед яких була і мати 14-річної ліцеїстки.

Все почалося з того, що одна ліцеїстка розмістили свої фото в чаті сексуальних оголошень. Дівчина почала отримувати повідомлення і вона зрозуміла, що на цьому можна зробити гроші, нехай навіть 300 євро за послуги. Вона намовила до цього заняття свою подругу. Обидві вони представлялися повнолітніми, розміщували фото, переписувались у часті. Через кілька тижнів вони опинилися в руках першого дорослого, потім другого. Дуже швидко гра змістилася з інтернету в реальне життя. Вони почали займатися проституцією після школи. Спочатку на побаченні, потім у квартирі в одному з найшикарніших кварталів міста, Паріолі.

Одна з двох мам все дізналася і замість того, щоб заявити в поліцію, сама почала експлуатувати: гроші, які заробляла її дочка, йшли на те, щоб дотягнути до кінця місяця після того, як бар, в якому працювала мати, закрився. 

Розслідування почалися в травні, коли мати 15-річної звернулася до карабінерів. Її дочка пропадала на кілька днів, була агресивною і незговірливою. Стурбована поведінкою доньки, мати найняла приватного детектива.

Джерело: Inopressa