Як повідомили «Вголосу» в громадській організації, виконавчий комітет Львівської міської ради погодив реєстрацію громадського формування з охорони порядку «Розвиток громади» ще в грудні минулого року, однак досі ГО не отримала документа.

Сьогодні активісти громадської організації пішли в мерію, щоб з’ясувати, чому їм уже майже два місяці не віддають рішення виконавчого комітету, проте там не змогли пояснити, де загубився документ.

Зокрема, працівник юридичного управління Львівської міської ради Анна Піскун, яка є виконавцем рішення, сказала активістам, що не знає, де зараз документ і де його можна отримати.

У юридичному управлінні активістів скерували в організаційне управління Львівської міської ради. Начальник управління Ігор Сірко сказав, що його відділ може видати копії документів лише після письмового звернення. Водночас громадські активісти пояснили, що вже зверталися з таким проханням 16 січня, однак їхні звернення ігнорують.

Майже на всі прохання допомогти з’ясувати, де зараз перебуває документ і чому його не видають громадській організації, Іван Сірко відповідав: «Звертайтеся до виконавця, якому ви здавали документи».
Після цього виконавець Анна Піскун запросила представників організації до начальника юридичного управління Гелени Пайонкевич, яка мала б пояснити, чому ГО не видають рішення виконкому. Проте Гелена Пайонкевич також сказала, що не знає, де документ, і пообіцяла з’ясувати цю інформацію до кінця сьогоднішнього дня.

У ГО «Розвиток громади» наголосили, що вирішили створити громадське формування з охорони порядку через ситуацію в державі, зростання кількості злочинів, зокрема крадіжок, грабежів, повідомлень про замінування, і не розуміють, чому в міській раді перешкоджають посиленню безпеки в місті.