Як інформує кореспондент Вголосу, сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради погодив зміни до міського бюджету Львова на 2013 рік.

Необхідні 3,6 млн. грн. на закупівлю піскосуміші планують знайти,  провівши уточнення низки міських програм, зокрема, програми промоції, інвестиційної діяльності.

Крім того, згідно з рішенням, на 48 тис. грн. зростуть видатки для лікарні швидкої медичної допомоги на придбання запчастини для агіографічного комплексу, а також на поточний ремонт цього апарату – на 18,2 тис. грн.

Видатки на соціальний захист і соцзабезпечення збільшили за рахунок економії коштів, що склалась по наданню пільг в оплаті за комунальні послуги: 400 тис. грн – на одноразову матеріальну допомогу для мешканців міста, 360 тис. грн – на заходи соціального спрямування, 390 тис. грн – територіальному центру соціального обслуговування.

На виконання рішень судів управлінню культури виділили 2,1 тис. грн, Галицькій районній адміністрації – 5,8 тис. грн за рахунок видатків, передбачених виконавчому комітету міськради.

Нагадаємо, питання щодо закупівлі піскосуміші на минулому засідання виконкому підняв перший заступник мера Олег Синютка. Він зазначив, що два райони міста узагалі не матимуть чим посипати дороги, у решти чотирьох ще є невеликі зимові залишки.

Однак, як пояснив директор департаменту фінансової політики Олег Іщук, в міському бюджеті вільних коштів немає.