Про це адвокат Савченко Микола Полозов написав на своїй сторінці у Twitter, пише «Радіо Свобода»

«Умови утримування Савченко у московському СІЗО-6 жорсткіші, ніж у СІЗО-3 у Воронежі. Тут їй заборонили мати особисті записи, відібрали і порвали щоденник. Їй забороняють спілкуватися з іншими ув’язненими, навіть на прогулянку виводять, коли нікого немає. Пошта також поки що не доходить. У СІЗО Савченко намагаються «обробляти», підіслали опера українця, родом зі Слов’янська. Той безуспішно лякає великим терміном», – зазначає Полозов.

«Надія не втрачає бойового духу, рішучості боротися до перемоги. Водночас непокоїться, що з в’язниці не може допомогти Україні», – додав Микола Полозов.

Скарга захисту української льотчиці Надії Савченко на призначення їй стаціонарної психіатричної експертизи буде розглянута російським судом 13 жовтня за її присутності.

4 вересня адвокати Савченко заявили, що її вивезли з Воронезького СІЗО у невідомому напрямку. Після цього російські слідчі заявили, що українська льотчиця, яку утримують під арештом у Росії, пройде психіатричну експертизу у Москві. Речник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін заявив, що проведення експертизи є «звичною процедурою», відповідно до російського законодавства, у випадках скоєння «серйозних злочинів».

Міністерство закордонних справ України вручило консулові посольства Росії ноту протесту проти примусового направлення українського офіцера Надії Савченко на психіатричну експертизу в Москву.

Нагадаємо, 11 вересня російське МЗС заявило, що Росія не збирається звільняти полонених українців Надію Савченко та Олега Сенцова.

Раніше глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що і льотчиця Надія Савченко, і режисер Олег Сенцов є у списках затриманих, обмін яких передбачений за мінськими домовленостями. 

Звільнення полонених є однією з умов припинення вогню згідно з протоколом, який підписали у Мінську 5 вересня. 

10 вересня президент України закликав генсека ООН допомогти звільнити Савченко та Сенцова.