Як інформує прес-служба ЛОР, таке рішення прийнято, враховуючи оприлюднення в офіційному друкованому виданні Верховної Ради України «Відомості Верховної Ради України» рішення Львівської обласної ради від 03.07.2012 № 532 «Про внесення змін в адміністративно-територіальний устрій Миколаївського району Львівської області», відповідно до вимог пунктів 1, 6 статті 14, пунктів 4, 6 статті 15, пункту 4 статті 16, пункту 6 статті 22, статті 84 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», а також висновку постійної комісії обласної ради з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва, керуючись пунктом 13 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Також Львівська обласна рада затвердила загальний склад (кількість депутатів) Липівської сільської ради першого скликання в кількості – 16 депутатів.

Облрада рекомендувала Львівській ОДА (М. Костюк) у межах чинного законодавства вжити невідкладних заходів щодо своєчасного отримання цільової субвенції з Державного бюджету України на підготовку і проведення перших місцевих виборів.

Виконавцеві обов'язків керуючого справами (керівника справ) обласної ради А. Бондаренку надіслати ухвалене рішення обласної ради:

До Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії для визначення в установленому порядку обсягу бюджетних видатків, необхідних для проведення перших виборів депутатів і сільського голови Липівської сільської ради Миколаївського району Львівської області, – з метою оголошення початку виборчого процесу та оприлюднення в офіційному виданні Верховної Ради України «Відомості Верховної Ради України».

Миколаївській районній територіальній виборчій комісії – з метою вжиття організаційних заходів щодо формування територіальної виборчої комісії та проведення перших місцевих виборів.

Контроль за виконанням рішення покладено на постійну комісію обласної ради з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва (П. Пилипенко).