Після завершення обідньої перерви в сесійній залі зареєструвався лише 41 депутат, інформує кореспондент Вголосу.

Зважаючи на відсутність кворуму, голова обласної ради Петро Колодій оголосив про перерву у сесії. Дата наступного засідання буде відома пізніше.

Зазначимо, що депутати Львівської облради сьогодні не прийняли жодного рішення, а лише проголосували за депутатські звернення. Під час формування порядку денного засідання серед обранців виникла суперечка: низка депутатів пропонували першим питанням заслухати інформацію голови ЛОДА Віктора Шемчука про виконання Програми соціально-економічного розвитку області за 2012 рік. Однак це питання не набрало достатньої кількості голосів і в представників фракції «Народного руху» виникла підозра, що «у залі існує певна змова щодо небажання голосувати за звіт голови Львівської ОДА».

«Зважаючи на таку ситуацію, ми не зможемо проголосувати за відповідну оцінку роботи облдержадміністрації за минулий рік. Існує певна режисура голосування сьогодні. Саме тому ми пропонуємо оголосити перерву у сесії облради до 4 квітня, аби розібратися у цьому питанні», – сказав голова фракції НРУ Андрій Корнат.

Депутати ЛОР від «Фронту змін» підтримали колег із Народного руху і навіть погрожували покинути сесійну залу.

Додамо, що у порядку денному ІІ пленарного засідання ХХІІІ чергової сесії обласної ради є більше 70 питань, серед яких низка питань про погодження спеціальних дозволів та надання гірничих відводів, затвердження регіональних програм, зміну форми власності деяких об’єктів.