У міському тирі Севастополя на Історичному бульварі російська влада влаштувала змагання зі стрільби для співробітників центральної бібліотеки імені Льва Толстого. Подія була приурочена до 100-річчя від дня народження конструктора стрілецької зброї Михайла Калашникова.

Як повідомляє Крим.Реалії, організаторами змагання виступило регіональне відділення російського ДОСААФ. Турнір назвали «Слава російської зброї».

Співробітники тиру перед початком змагань продемонстрували бібліотекарям макет автомата Калашникова АК-74М і розповіли про озброєння російської армії. Бібліотекарям дали потримати автомат в руках. Учасникам змагань прочитали невелику лекцію про життєвий шлях Михайла Калашникова і його вірші.

Перед початком змагань бібліотекарям розповіли, як потрібно поводитися зі зброєю, цілитися і стріляти. Деякі учасники стріляли вперше. Для кожного повісили дві мішені: для пристрілки і для заліку. Співробітники бібліотеки привели на змагання дітей.

Директорка міської бібліотеки Олена Волкова розповіла про співпрацю між ДТСААФ і бібліотекою. За її словами, це не перший спільний захід ДОСААФ і бібліотеки, співпрацю планують розвивати.