Як інформує прес-служба прокуратури Севастополя, 3 серпня близько 19 год. у м. Севастополі на вул. Леніна, біля будинків № № 30-34, група молодих людей (троє непрацюючих севастопольців, один львів'янин і киянка-позаштатний кореспондент інтернет-видання «Делфі») роздавали перехожим «листівки з інформацією, що ганьбить дії членів Партії регіонів і, зокрема, народного депутата ВР України Вадима Колесніченка».

Через півгодини поширювачів листівок затримали працівники міліції і доставили до Ленінського районного відділу міліції, де відносно них склали протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-13 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за фактом розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації, які не містять відомостей про організацію, що здійснила друк, їх тираж, а також інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

О 21 год. затриманих звільнили та повідомили їх про дату та час розгляду матеріалів в Ленінському районному суді, але правопорушники проігнорували вимоги Закону і в призначений день не з'явилися на засідання. Однак після 2-х годинного очікування адміністративні справи були розглянуті суддею за відсутності правопорушників. Згідно з рішенням суду усі правопорушники визнані винними у правопорушенні та їм призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 51 грн.