Як повідомлено на сайті голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, за минулу ніч ремонтникам не вдалося відновити центральне теплопостачання в м. Щастя. Напередодні снаряди пошкодили центральний колектор.

«Обстріли міста з боку Веселої Гори продовжили. Пошкоджено чотири будинки на вул. Енергетиків та Гагаріна. На вул. Республіканській унаслідок влучення снаряда в житловий будинок поранено троє людей, у тому числі 7-річна дитина. Теплоелектростанцію не пошкоджено, електроенергія в Щасті є (за винятком вулиць, де вибуховими хвилями обірвано проводи). Роботи з подачі центрального тепла тривають», – йдеться в повідомленні.

Також упродовж ночі обстрілювали районний центр Попасна. Кілька снарядів залетіли в житловий сектор. Руйнувань немає, однак у будинках вибито вікна й двері, розбито газопровід низького тиску. На кількох вулицях міста немає світла та газу. Зараз у Попасній тихо, ремонтні бригади намагаються відновити системи життєзабезпечення.

«У Попаснянському районі під вогонь терористів потрапили також Світличне (Нижнянська селищна рада), Гірське та Золоте, – повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. – Стріляли з боку Кіровська, окупованого «казаками» так званого «всевеликого войска донского». У Світличному є прямі влучення снарядів із «Градів» у багатоквартирні будинки. Один зі снарядів зруйнував двоквартирний будинок. Ніхто не постраждав, оскільки господарі виїхали. Пошкоджено ще кілька двоповерхівок, поранених і загиблих немає. Ні електрики, ні центральної води у Світличному немає. У Гірському снарядом пошкоджено житловий будинок (обійшлося без поранених та загиблих), а в сусідньому Золотому внаслідок обстрілів немає світла».