Про це інформує прес-служба Східницької міської ради.

Участь у перегонах візьме близько 30 екіпажів з різних куточків України. Також планується приїзд екіпажів із Словенії, Польщі та Білорусії.

У перший день стартуватимуть екіпажі. Учасники за 24 години повинні пройти тридцять чотири точки. Траса змагання пролягає через старі лісові дороги та має протяжність від 30 до 40 км .

«Кожний клаптик дистанції – справжнє випробування, можна застряти у болоті чи між камінням. А от тим екіпажам, які втратили шанси власноруч вибратися із халепи на допомогу прийдуть спеціальні транспортні засоби», – йдеться в інформації.          

У змаганнях перемагає той екіпаж, який знайде якнайбільше точок в лісі, які видав організатор. Екіпажі мають знайти в лісі розташовані промарковані точки через GPS-навігатор, сфотографуватися разом з машиною біля заданої точки та не ушкодженими повернутися назад.

Наступного дня з 11.00 до 18.00 на території піскового кар’єру на горі Кам’яниста з так званих «відкритих точок» з спеціальною огорожею можна буде побачити повернення учасників змагання та перегони з елементами тріалу – на кільцевій трасі зі складними перешкодами.