Поліціянти в американському Детройті службовим позашляховиком наїхали на натовп протестувальників.

Інцидент трапився в американському місті Детройт увечері неділі, 28 червня, на швидкісній трасі, передає clickondetroit.com.

Як свідчить запис, позашляховик поліції рухався крізь натовп протестувальників, причому ривками – у такий спосіб водій намагався скинути людей, які лягали на капот автомобіля.

Протестувальники кажуть, що у результаті інциденту за допомогою до лікарів звернулися восьмеро травмованих людей. Влада заперечує: щонайбільше двоє.

Люди обурені такими діями копів, вважають: це зайвий раз доводить, що протести відбуваються недарма. А поліція відчуває себе безкарною і впевнена, що “значок дає їм право чинити шкоду за будь-яких обставин”.

Мер Детройта, утім, став на бік поліціянтів: мовляв, а що вони ще мали робити за таких обставин? На них же напали.

Як повідомлялося, у Міннеаполісі після смерті Джорджа Флойда 26 травня розпочались протести, які спочатку проходили мирно. На наступний день протести перетворилися на заворушення, грабежі і підпали магазинів. 28 травня поліція остаточно втратила контроль над містом – ввечері в цей день учасники протесту розгромили і підпалили 3-й відділок поліції. В результаті губернатор Міннеаполіса Тім Уолз прийняв рішення залучити в місті Національну гвардію США і ввести режим надзвичайної ситуації.