Про це повідомив СЗГ УМВС України на Придніпровській залізниці.

На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група лінійного відділу на станції Сімферополь, представники МНС, СБУ, ДАІ, група фахівців-вибухотехніків і бригади швидкої допомоги. Приміський вокзал був оперативно оточений співробітниками лінійного відділу на станції Сімферополь УМВС на Придніпровській залізниці, евакуйовано майже 400 пасажирів електропоїзда сполученням «Сімферополь - Ново-Олексіївка» та 12 працівників вокзалу.

Після ретельної перевірки фахівці вибухових пристроїв не знайшли, а от мінера затримали.

Ним виявився 54-річний  мешканець села Новоселівка Сімферопольського району, який у стані алкогольного сп'яніння з мобільного телефону зробив дзвінок про хибне замінування.

Мобільний телефон зловмисник викинув у сміттєвий бак, але правоохоронці виявили його та долучили як речовий доказ до матеріалів кримінального провадження. Роботу залізничного вокзалу вдалося відновити за годину.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, вміщення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.