Про це у Facebook повідомив Анатолій Гриценко.

«Зв'язок з ними обірвався о 23:00 учора. Встигли повідомити: у Симферополі на вул. Авіаційній за їхньою машиною – Toyota Camry АА4464АХ – гналися три джипи, лунали постріли... Зранку четверга на виїзді з міста Севастополя за ними слідкували з машини Xonda Accord СН2419АА...», – йдеться у повідомленні.

За словами Грищенка, у Криму вони перебували весь останній тиждень. Разом з іншими автомайданівцями та хлопцями з Меджлісу купували і розвозили по військовим частинам півострова продовольство, медикаменти, електричні генератори та інші необхідні для життя українських військових речі, виводили командирів на зв'язок зі мною.

«Система моніторингу через мобілки Life360 вказує, що вони (принаймні їхні телефони) мають бути на території нещодавно захопленого російськими солдатами військового комісаріату за адресою: Симфорополь, вул. Київська 152. Втім охорона військкомату стверджує, що там нікого з автомайданівців немає», – продовжує нардеп.

Грищенко додав, що у місцевій міліції представником Меджлісу вночі зареєстрована відповідна заява, результатів їхнього пошуку поки що немає.

«Усі, хто має чи отримає інформацію, що може допомогти пошуку – прошу повідомити на мій моб 0674418756 (краще в режимі смс, бо в Раді не завжди можу відповісти одразу)», – пише депутат.