Голові ЛМГО "Скнилівська трагедія" Стефану Козаку відмовлено у скарзі до міського голови Львова Любомира Буняка щодо реєстрації ініціативної групи з проведення референдуму. Про це "Прес-Тайм" повідомив Стефан Козак.

Таке рішення було винесено на сьогоднішньому судовому засіданні з розгляду справи за позовом голови ЛМГО "Скнилівська трагедія" Стефана Козака до міського голови Львова Любомира Буняка, на яке вже вкотре не з'явився представник міського голови Львова.

Стефан Козак зазначив, що як тільки він отримає документальне підтвердження сьогоднішньому рішенню суду, то він одразу розпочне оскарження цього рішення.
14 травня 2004 року було зареєстровано ініціативну групу з проведення референдуму, яка розпочала збір підписів за дострокове припинення повноважень міського голови Львова Любомира Буняка. 16 червня 2004 року прокурор міста Львова наклав протест на реєстрацію групи. Після цього Любомир Буняк анулював свідоцтво про реєстрацію ініціативної групи з проведення референдуму. 17 березня 2005 року відбулося перше судове засідання за позовом Стефана Козака до Любомира Буняка.