Про це інформує власкор «Вголосу».

Сергій Ващук є членом луцької міської організації ВО «Свобода». Зараз перебуває у складі батальйону «Азов», членами якого є 15 волинян, більшість з яких – представники «Чорного блоку».

«13 червня ми брали участь у звільненні Маріуполя від російських бойовиків і сепаратистів. Батальйон «Азов» зіграв провідну роль у зачистці міста. Волиняни були у епіцентрі подій. Поранених чи жертв серед нас немає. У всьому ж батальйоні кількість поранених – чотири. З них один боєць отримав серйозне ушкодження. Загалом у мене склалось враження, що у Маріуполі на момент проведення операції нам протистояли переважно кримінальні елементи та бандити. Очевидно, що більшість професійних російських військових та найманців залишили місто. Станом на сьогодні ми вже перебуваємо за межами міста. Аналізуємо хід проведеної операції, працюємо над помилками та готуємось до нових завдань». – розповів свободівець Сергій Ващук, який просив не називати свого війського звання.

Також Сергій Ващук додав, що усі охочі допомогти волинянам, які воюють у складі батальйону «Азов», можуть звертатися на сторінку групи «Волиняни в чорній формі».