Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Місто Сколе екс-заступник генерального прокурора України Микола Голомша вибрав не випадково, адже сам він походить з цього регіону, тут його радо і щиро сприйняла місцева громада. Голова Сколівської районної ради Микола Романишин зазначив, що Микола Голомша має звання «Почесний громадянин Сколівського району», адже зробив чимало добрих справ для регіону, тут його добре знають і довіряють йому.

Під час свого виступу лідер «Патріота» зазначив, що в політику пішов вимушено, фактично його висунули люди, з якими разом стояли на Майдані, які мріють творити нову країну, де буде справедлива взаємодія держави з народом.

«Патріот» – це ідеологічна, правоцентристська партія, створена на основі політичної сили «Справедлива Україна», яка існувала раніше. Вона об’єднала людей здебільшого без політичного минулого, інтелектуалів, науковців, аналітиків, громадських діячів, які активно брали участь у Революції гідності. Микола Голомша додав, що «Патріот» – це передусім ідеологічна партія, яка спирається на науку, освіту, культуру та духовність. Ще однією ідеологією політичної сили є радикальні зміни заради людини, так званий радикальний гуманізм.

Їхня мета нині – проникати у владу, починаючи з низів,  брати її у свої руки. «Я думаю, що сенсацією будь-яких виборів буде значна перемога нових сил», – додав Микола Голомша. Він зізнається, що часто люди асоціюють політичні партії з бізнесом, приходячи, одразу ж запитують, що вони з цього матимуть.

«Наша партія ідеологічна, і ми віримо, що можемо об’єднати людей духовно, щоб разом творити державу. Не агітуємо, не затягуємо, а намагаємося запалити їх своєю ідеологією», – каже він.

Під час свого виступу лідер партії наголосив, що «Патріот» має готову програму розвитку суспільних систем, програму розбудови процвітаючої країни на 7 років. У програмі обґрунтовано, як і за рахунок чого це відбуватиметься. «Програма партії – це програма миру, творення, програма народовладдя. Ми пропонуємо нову схему державного управління, маємо нове бачення розвитку суспільства. Якщо ми об’єднаємося, то можемо перемогти і переможемо, бо запропонуємо нові шляхи розвитку держави і відновлення економіки. Наші робочі програми насичені найновішими технологіями», – розповів Микола Голомша.

Він додав також, що «Патріот» спирається на думку моральних авторитетів, має підтримку таких особистостей, як Степан Хмара, Павло Мовчан, Левко Лук’яненко, Мирослав Попович.

Партія «Патріот» має дуже схожу ідеологічну позицію з національно-патріотичними силами, у тому числі з ВО «Свобода».

Виконувач обов’язків керівника Львівської обласної організації політичної партії «Патріот» Володимир Головко зізнався: його привабила ця політична сила тим, що її побудовано не на грошах, а на ідеології та патріотизмі. У Львівській області вже зареєстровано 95% осередків партії, у кожному районі є по 200-300 однопартійців. Виборчі списки партії наразі лише формують.