У вересні 2006 року в Генеральну прокуратуру надійшла інформація з правоохоронних органів Словаччини про те, що на території цієї країни виявлене тіло, яке з огляду на певні ознаки, може належати Георгію Гонгадзе. Однак Генпрокуратура проігнорувала цю інформацію.

Про це вчора на прес-конференції в Києві повідомив народний депутат України, голова підкомітету з питань дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Святослав Олійник.

Правоохоронці Словаччини звернулися до правоохоронних органів України і ця інформація була офіційно передана в Генпрокуратуру, - сказав він, підкресливши, що в повідомленні зі Словаччини відзначалося, що "на їхній території знайдене тіло, що за ознаками може належати потерпілому у цій справі (у справі Георгія Гонгадзе)".

"Вони попросили надати дані експертиз, зразки і, взагалі, здійснити дії щодо ідентифікації цього тіла. Але Гепрокуратурі в особі Рената Кузьміна ця інформація виявилася непотрібною", - заявив Олийник.

"За підписом заступника Гепрокурора Рената Кузьміна вони (матеріали зі Словаччини) були тихо повернуті назад... Що в нас із цією справою все в порядку, все визначено, все розслідується...", - сказав народний депутат.

Святослав Олійник повідомив журналістів, що оскільки ці матеріали виявилися не потрібні ГПУ, він передасть їх у розпорядження слідчої комісії Верховної Ради в справі Георгія Гонгадзе.

Обком