В Верховна Раді депутат від “Слуги народу” Олексій Кучер зареєстрував законопроєкт №2250, який повністю скасує оподаткування з зарплат працівників молодше 27 років. Таким чином, роботодавці зможуть, не збільшуючи фонд оплати праці, підвищити зарплати на 40%.

Про це повідомляє Обозреватель.

Автор законопроєкту пояснює це тим, що значна кількість випускників виїжджають за кордон на “заробітки” через те, що не змогли працевлаштуватися в Україні. Звільнення їх від податків має дозволити збільшити число робочих місць для випускників навчальних закладів.

“Законопроєктом пропонується звільнити роботодавців від сплати єдиного соціального внеску за працівників, які не досягли 27-річного віку. Також пропонується встановити нульову ставку податку на доходи фізичних осіб для працівників у віці до 27 років”, – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Це, однак, може вдарити по по пенсіонерах, які отримують виплати за рахунок податків з працюючих, і по бюджетам різних рівнів, які фінансуються за рахунок податки на доходи фізосіб.

Нагалаємо, Зеленський анонсував значне підвищення мінімальної зарплати у 2020 році.