Головний претендент на посаду голови фракції "Слуга народу" Давид Арахамія запропонував ввести систему бонусів для народних депутатів для попередження міжфракційних переходів.

Про це повідомляє Liga.net.

"Вважаю, що дуже сильно може допомогти система бонусів для депутатів, тому що 31 тисяча гривень – це дуже непопулярно", – повідомив Арахамія.

Політик додав, що не хоче, щоб депутатам підвищували зарплату, але хоче, щоб "були системи матеріального забезпечення, які залежать безпосередньо від показників ефективності депутата".

За його словами, завдяки діджиталізації можна автоматизувати роботу Парламенту і вивільнити кошти на реалізацію такої ідеї.

"Це не повинен бути додатковий бюджет. Я вважаю, що апарат Верховної Ради дуже роздутий. Можна просто завдяки діджиталізації багато чого автоматизувати, вивільнити кошти і їх перерозподілити на депутатів", – підсумував Арахамія.

Нагадаємо, що новообрана Верховна Рада ІХ скликання планує одним із перших законопроєктів ухвалити поправки щодо кримінальної відповідальності за кнопкодавство.