Про це на своїй сторінці у Facebook написав генеральний прокурор України Юрій Луценко.

 «Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру колишнім високопосадовцям - президенту України В. Януковичу, Міністру внутрішніх справ України В. Захарченку, заступнику Міністра внутрішніх справ України В. Ратушняку, Голові Служби безпеки України О. Якименку, першому заступнику голови СБУ В. Тоцькому, заступнику начальника - начальника міліції громадської безпеки ГУ МВС України в місті Києві П. Федчуку у вчиненні та в організації вчинення ряду тяжких та особливо-тяжких злочинів, скоєних у період з 18.02.2014 по 20.02.2014 у центральній частині міста Києва відносно мітингувальників, у складі організованої злочинної групи, а саме: у незаконному перешкоджанні організації та проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, в організації перевищення працівниками правоохоронних органів влади та своїх службових повноважень, умисного вбивства двох і більше осіб, закінченого замаху на умисне вбивство двох і більше осіб, спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, а також в організації терористичного акту. За цими сухими рядками стоїть титанічна робота не тільки слідчих та прокурорів, але й волонтерів», - написав Луценко.

Також Луценко написав, що  вручив медаль «За працю і звитягу» автору відео про розстріли на Майдані Евеліні Нефертарі.

Як повідомили у прес-службі ГПУ,  керівник волонтерського центру Евеліна Нефертарі створила посекундну синхронізацію розстрілу Небесної сотні з різних камер вранці 20 лютого 2014 року. Вона синхронізувала відеозаписи і фотоматеріали більше ніж сотні авторів. Таким чином, трагічні події Революції Гідності представлені з різних ракурсів.

 Того ранку було вбито 45 з 48 учасників Майдану і двоє силовиків, а результати виконаної роботи дають можливість робити висновки про розвиток подій.