Кількість нових заражень COVID-19 у США склала біля 88 500 за добу в четвер, що більш ніж на 9 000 випадків перевищило дані попереднього дня.

Про це повідомив Центр наукових досліджень імені Джонса Гопкінса.

Наступні два місяці будуть найважчими з початку пандемії, розповів колишній високопосадовець Адміністрації США з контролю над продуктами харчування та ліками Скотт Готтліб в інтерв'ю CNBC. Він закликав не зменшувати рівень пересторог проти вірусу, утриматись цього року від великих родинних свят і відзначити американське осіннє свято День подяки в широкому родинному колі вже в 2021 році.

«Гадаю, ми будемо святкувати разом в 2021, День подяки 2021 року. Потрібно пережити наступні пару місяців. Це найважчий час пандемії».

Раніше цього місяця з подібним закликом до американців звернувся і головний інфекціоніст США д-р Ентоні Фаучі. «Мій День подяки цього року буде дуже відмінним, – сказав він в інтерв’ю CBS раніше цього місяця. – Я б хотів святкувати із своїми дітьми, але мої діти мешкають в трьох різних штатах і, щоб їм суди дістатись, вони всі мають пройти через аеропорт, сісти на літак і їхати громадським транспортом». Фаучі закликав американців цього року приймати рішення про родинні святкування в залежності від того наскільки близько живуть родичі і на ризики зараження під час подорожей.

Впливова бізнес асоціація США, Американська торгова палата, закликала своїх членів та владу на місцях запровадити вимогу носити маски а також посилити протиепідемічні заходи.

За останніми даними в США загальна кількість заражень на коронавірус склала 8 990 196 осіб, із яких 229 293 особи померли, а подолати хворобу вдалося 3 554 336 інфікованим.​