Крім Болтона, газета називає претендентами на пост держсекретаря екс-командувача армією США в Афганістані Стенлі МакКрістла, сенатора від штату Теннессі Боба Коркера, колишнього спікера Палати представників Конгресу США Ньюта Гінгріча і екс-посла в Афганістані Залмая Халілзада.

Посаду секретаря казначейства США можуть зайняти виконавчий директор «Colony Capital» Томас Баррак, член Палати представників США Джеб Хенсарлінг, основний фінансист виборчої кампанії Трампа і екс-глава «Goldman Sachs» Стівен Мнучін, а також екс-губернатор Міннесоти Тім Поленті.

Газета також вказує, що Пентагон може очолити сенатор Келлі Ейотт, екс-директор розвідуправління Майкл Флінн, колишній радник президента Джорджа Буша Стівен Хедлі, екс-сенатор від Арізони Джон Кайл і сенатор від Алабами Джеф Сешнс. Останній також розглядається на посаду генпрокурора США разом з губернатором штату Нью-Джерсі Крісом Крісті та колишнім мером Нью-Йорка Рудольфом Джуліані.

Крім того, раніше згаданий Майкл Флінн може очолити Національну розвідку. На цю посаду розглядають екс-директора Агентства військової розвідки Френсіса Таунсенда, а також колишніх радника внутрішньої безпеки і голову комітету з розвідки Пітера Хоекстру та Майка Роджерса.

Крім того, на посаду керівника департаменту внутрішніх справ претендують екс-губернатор Арізони Джен Брюер, інвестор Роберт Грейді, мільярдер Харольд Хамм, екс-губернатор Аляски Сара Пейлін і бізнесмен Форрест Лукас.

За даними «The New York Times», Грейді і Хамм також є кандидатами на посаду керівника департаменту енергетики США разом з екс-радником Буша з екологічних питань Джеймсом Коннотоном.