«The Daily Beast» зазначає, що це лише частина архіву з сотень фотографій і гігабайт відео, який пролиє світло на події 20 лютого, коли стріляли по простих українцях. На відео добре видно обличчя людей, які йдуть вбивати, вони готуються до дій або відпочивають вранці, тому перебувають без масок.

Також The Daily Beast наголошує, що українська влада прийняла рішення оголосити попередні результати тривалого розслідування через через 48 годин після того, як видання The Daily Beast опублікувало ексклюзивні фотографії озброєних членів антитерористичного підрозділу «Альфа» СБУ та інших пецпідрозділів вранці 20 лютого у дворі СБУ Києва в трьох кварталах від Майдану.

На фото видно, що на подвір’ї СБУ десятки людей, багато з яких представляли елітний підрозділ «Альфа», екіпіровані бронежилетами, шоломами, боєприпасами і снайперськими гвинтівками, а також модифікованими АК. У деяких з них – осколкові гранати.

Американське видання зазначає, що СБУ є наступником спецслужби в української філії радянського КДБ і має особливі відносини з російською розвідкою, ФСБ. Окрім цього, «Альфа» тренується з фахівцями з Росії.

Як повідомляв «Вголос», 31 березня американське видання The Daily Beast опублікувало фото силовиків, які на подвір’ї СБУ в Києві готувалися до протистояння з учасниками протестних акцій в центрі столиці. Фотографії і 90 гігабайт відеоматеріалів надали переконливі докази, що бійня на Майдані була справді здійснена на замовленням проросійського режиму Януковича.

Нагадаємо, 3 квітня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що органи МВС встановили особи усіх учасників розстрілу майданівців на Інститутській. Як стверджує Аваков, на Інститутській діяла так звана «чорна рота» «Беркуту» зі зброєю, якою керував майор Садовник Дмитро Миколайович.