Відповідну заяву зробили американські конгресмени, які є ветеранами бойових дій, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми хотіли б отримати повністю відкриті оцінки потенційної ціни війни, щоб американський народ зрозумів відповідальність, яка ляже на нашу країну, якщо ми здійснимо збройну акцію», – мовиться в їх заяві.

Також політики піддали критиці президента США Дональда Трампа за те, що він «не зміг підготувати якийсь план, який запобіг би поширення конфлікту за межі Корейського півострова, і в якому було б зазначено, що буде після закінчення конфлікту».

«З огляду на це ми вважаємо, що направлення військ і ресурсні витрати на ще одну війну, яку потенційно не можна виграти, є жахливим. Президент повинен припинити робити провокаційні заяви, які перешкоджають дипломатичним заходами, і ставлять американські війська перед обличчям нових ризиків», – зазначили конгресмени.

Варто підкреслити, що найбільша загроза під час військової кампанії проти КНДР буде щодо столиці Південної Кореї – Сеула, де мешкають 25 мільйонів людей. Місто розміщено з межах досяжності ствольної артилерії Північної Кореї.

При цьому представник Об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США адмірал Майкл Дамонт у відповідь на заяву конгресменів сказав, що єдиним шляхом визначення та гарантованого знищення всіх ядерних об'єктів Північної Кореї є проведення наземної операції.