Поліція Колорадо і Юти провела весь вчорашній день, намагаючись розібратися в жахливому інциденті за участю викраденого літака CRJ200, який врізався в термінал і парковку аеропорту Сейнт-Джордж. Втікача упізнали як 40-річного Брайана Хеджліна.
SkyWest повідомляє, що він знаходився в адміністративній відпустці. За попередньою версією поліції, Хеджлін використовував шматок килима або щільної тканини, щоб перебратися через огорожу з колючим дротом і дістатися до літака.

«Він повинен був абсолютно точно знати, як потрапити в повітряне судно, привести в дію його системи і піднятися в повітря», - сказав капітан місцевої поліції Джеймс Ван Фліт.
Хеджлін і 39-річна Крістіна Корнейо, яку наприкінці минулого тижня виявили зарізаною ножем у Колорадо Спрінгс, служили в Національній гвардії. Тіло вбитої було знайдено в будинку Хеджліна, проте поліція поки не знає, чи прийшла вона туди з власної волі чи її примусили це зробити.

На борту викраденого CRJ200 не було пасажирів, у момент інциденту він перебував на технічному обслуговуванні, повідомляє SkyWest. Хеджліна, який працював в авіакомпанії з 2005 року, знайшли мертвим у проході літака. За попередніми даними, він вистрілив собі в голову, розповів журналістам Джеймс Ван Фліт.

Співробітник служби безпеки обходив периметр аеропорту незадовго до інциденту і виявив мотоцикл, двигун якого був ще теплим. Офіцер відправився в термінал, щоб перевірити реєстраційні дані залишеного транспортного засобу. Коли він підійшов до будівлі аеропорту, то побачив на парковці літак і кілька пошкоджених автомобілів, двигун повітряного судна все ще працював. За даними джерел CNN, літак в якийсь момент зачепив будівлю терміналу і навколишній паркан.

Джерело: bfm.ru