У США прихильники чинного президента Дональда Трампа почали акції протесту після повідомлень про перемогу на виборах демократа Джо Байдена. У Вісконсині активісти- афроамериканці навіть побилися з тими, хто підтримує демократа.

Про це повідомляє  USA Today.

Як зазначається, найбільш масштабні мітинги пройшли  в Джорджії, Мічигані й Орегоні. Учасники протестів заявляють про крадіжку голосів.

В Атланті, штат Джорджія, близько тисячі американців зібралися біля будівлі, де засідають місцеві законодавчі збори. Вони скандували: "Це ще не кінець!" і звинувачували ЗМІ в фальсифікаціях.

У Мічигані відбулися сутички між прихильниками Байдена, які закликали прийняти результати виборів та Трампа, які наполягали на законних виборах.

У каліфорнійському Сакраменто зустріч прихильників Трампа і Байдена завершилася бійкою, хоча ніхто серйозно не постраждав.

І міста Медісон, що є столицею штату Вісконсин, пройшли зіткнення активістів Black Lives Matter із прихильниками Байдена. На відео видно, як люди танцювали під реп і махали предметом, що імітує відрізану голову президента США Дональда Трампа. Поруч святкували прихильники переможця виборів, аж раптом темношкірий чоловік напав на одного з них.

Акції протесту проходять також і в Олбані (штат Нью-Йорк) і Колумбії (штат Південна Кароліна).

Нагадаємо, Трамп збирається оскаржувати результати у декількох штатах.

https://player.obozrevatel.com/video/files/videos/0/23/526/480p.mp4

https://player.obozrevatel.com/video/files/videos/0/23/527/480p.mp4

_ZPPD6cc