Єдиний житель і самопроголошений мер містечка Дон Семмонс (Don Sammons) вирішив змінити місце проживання і виставити своє господарство на аукціон. Торги призначені на 5 квітня 2012 року, стартова ціна лота - $ 100 тис. 

Семмонс назвав роки в Буфорді «прекрасним часом» для себе і своєї сім'ї, проте констатував, що всі його родичі переселилися в інші міста, а йому самому скоро доведеться виходити на пенсію.

Буфорд, що знаходиться між містами Шаєнн і Ларамі, був закладений в кінці 19 століття, під час будівництва трансконтинентальної залізниці. У момент найбільшої заселеності в ньому проживали близько двох тисяч робітників-залізничників та їхні сім'ї, які згодом змінили місце проживання, оскільки будівництво магістралі поступово просувалося на захід.

В управлінні Семмонса, який оселився в Буфорді в 1980 році, знаходяться заправна станція і магазин товарів першої необхідності. Торгову точку Семмонс купив в 1992 році. Крім того, в місті розташоване відділення (поштова скринька) пошти США і вежа стільникового зв'язку, управління якими також приносить Семмонсу дохід. Потенційний покупець Буфорді також отримає в своє розпорядження близько 10 акрів землі, місце для парковки і п'ять будівель, в тому числі житловий будинок з трьома спальнями і будівлю школи, побудовану в 1905 році.

Буфорд - не єдине поселення в США, де проживає лише одна людина. Так в штаті Небраска є селище Моноуай (Monowi), єдиним жителем якого є Елсі Ейлер, чоловік якої помер в 2004 році. Місіс Ейлер, як і Дон Семмонс, оголосила себе мером - вона є володаркою ліцензії на продаж алкоголю і платить податки в селищну казну.