Ділан Сігел попросив своїх батьків оплатити публікацію написаної від руки і проілюстрованої ним книги. Барвистий твір на 16 сторінках називається «Шоколадка» («Chocolate Bar»). Для маленького письменника це слово замінює вираз «Приголомшливо!» і передає все, що йому подобається або викликає інтерес: «Я люблю купатися — це як шоколадка», і «Я люблю допомагати своїм друзям — це як найбільша шоколадка».

Також цілеспрямованій дитині в досягненні своєї благородної мети допоміг один з супермаркетів. Магазин пожертвував кілька сотень шоколадних батончиків, які хлопчик продає разом із книгою. Один з місцевих книжкових магазинів нещодавно навіть влаштував автограф-сесію з Діланом для 200 людей. Тепер, за словами його батька, «головна мета — зібрати один мільйон доларів».

Його друг, семирічний Джоні Пурназарян, страждає від хвороби Г`ірке — рідкісного спадкового захворювання печінки, обумовленого недостатністю одного або декількох ферментів, що беруть участь в синтезі або розпаді глікогену.
За словами батьків Джоні, завдяки вчинку Ділана це захворювання вперше привернуло до себе таку увагу громадськості.

Книга стала настільки успішною, що дітей неодноразово запрошували на телебачення. Вони сподіваються, що зібрані кошти допоможуть боротися з рідкісним захворюванням.

Зібрані кошти скеровано до фонду дитини в Університеті флоридської школи медицини в Гейнсвіллі для вивчення хвороби.

Джерело: РИА Новости