Про це повідомляє Польське радіо

Прем’єр підкреслив, що така установа принесе користь обом країнам. Матеуш Моравєцькийзазначив, що Польща може похвалитися стабільними економічними основами в питанні зменшення державного боргу і бюджетного дефіциту:

«Створення Польсько-американської (торговельної) палати є такою, власне, наступною віхою на шляху до потужної присутності нашого бізнесу на американському континенті і в Сполучених Штатах, а також посилення присутності американських підприємців у Польщі».

Посол США у Польщі Пол Джонс розповів про потенціал розвитку взаємних торговельних відносин. За його словами, заохоченню підприємців з берегів Вісли інвестувати в Америці має сприяти візит губернатора штату Іллінойс, що відбудеться наступного тижня. Торговельні палати – це чудове знаряддя в економічному розвитку і створенні робочих місць, – зазначив дипломат, звертаючи увагу на приклад Американської торговельної палати у Польщі:

«ЕмЧем» (Американська палата) – це чудовий партнер посольства, польського уряду і досконала підтримка для американських фірм, що до неї входять. Торговельні палати – це прекрасне джерело інформації про потреби бізнесу, аби фірми і обидві наші країни розвивалися».

Черговою нагодою для поглиблення взаємних торговельних відносин буде Польсько-американський бізнес-саміт, що 26 квітня відбудеться у Варшаві.