Раніше їм вже пред'явили звинувачення за сімнадцятьма пунктами, у тому числі в десяти тяжких злочинах.

Вони звинувачуються в тому, що в період з 2004 по 2011 рік знущалися над шістьма прийомними дітьми, з яких, за різними даними ЗМІ, або всі, або четверо – з Росії.

Зараз цим дітям від 12 до 19 років. Жоден з потерпілих дітей не живе з О'брайенами, передає РИА «Новости» з посиланням на новинний портал fox6now.com.

О'Брайени розробили цілу систему покарань. Зокрема, вони могли бити дітей ременями або палицями стільки раз, скільки років дітям. Крім того, батьки могли виставити дитину голяка на сніг або ж змусити її залізти в неприбрану собачу будку.

За твердженнями одного з потерпілих, О'Брайени глумилися лише над усиновленими дітьми, а їхні власні допомагали їм у знущаннях. Так, одного разу Мартін і його рідний син тримали одну дитину, а Кетлін била його в пах, а потім бризнула перцевим газом йому в обличчя.

Слідство також стверджує, що батьки придумали колективне покарання: коли хтось один з дітей, на їхню думку, провинився, вони могли покарати всіх інших.

Додамо, що в лютому в МЗС Росії заявили, що вважають за доцільне призупинити усиновлення громадянами США російських дітей і посилити вимоги до іноземних усиновителів.

Заява Міністерства закордонних справ була пов'язана зі справою про знущання прийомної матері Терези Макналті, яка била російську дівчинку. МЗС зазначило, що 3 лютого суд штату Пенсільванія виніс «необґрунтовано м'який вирок прийомній матері Терезі Макналті, яка жорстоко знущалася над прийомною дівчинкою з Росії Дашею».

23 лютого 2009 трирічну Дашу доставили в лікарню з опіками другого ступеня 10% тіла та численними забоями, шрамами та саднами на голові. В ході розслідування було встановлено, що Макналті піддавала її регулярним побоям і катуванням. Однак, незважаючи на те, що факти насильства знайшли підтвердження в суді, а сама прийомна мати не розкаялася у скоєному, її засудили в результаті до 23 місяців в'язниці з можливістю вийти на свободу вже через вісім місяців. При цьому за аналогічні діяння законодавство Пенсільванії передбачає покарання від п'яти до 10 років в'язниці.

Джерело: vz.ru