Пожежники Лос-Анджелеса використають у роботі спеціального робота Thermite RS3, призначеного для роботи в загонах борців з вогнем. Машина володіє унікальними характеристиками та покликана полегшити роботу пожежників у складних ситуаціях.

Про своє рішення взяти на службу просунуту машину повідомила пожежна служба США у Лос-Анджелесі, пише Engadget.

Щорічно в країні фіксують 1,2 – 1,4 мільйона пожеж. Найчастіше службам вдається врятувати потерпілих, але буває і так, що гинуть самі пожежники. Робота вкрай небезпечна і пов'язана з реальним ризиком, в результаті чого з 2006 по 2015 роки при виконанні свого обов'язку в США загинуло понад 800 професійних рятувальників. Відтак роботи можуть справді допомогти вогнеборцям у виконанні небезпечних завдань.

Thermite RS3 важить 1360 кілограмів і має невеликі габарити, що дозволяє йому проходити через стандартний отвір для дверей. Він досить сильний, щоб пробити собі прохід через стіну, і здатний випустити 9500 літрів води й піни за хвилину. Робот отримав рухливу конструкцію, що дозволяє йому направляти струмінь майже в будь-яку сторону. Він також може працювати в автономному режимі до 20 годин і підніматися на схил до 70 градусів.

https://www.youtube.com/watch?v=TeqVbNOE2D4&feature=emb_logo