Міністр охорони здоров'я США Алекс Азар після успішно проведених тестувань прототипу вакцини компанії Moderna заявив, що до Різдва почнеться поширення двох вакцин.

Зокрема на каналі CBS міністр заявив необхідність визначитися щодо груп населення, яким необхідна першочергова вакцинація, пише Голос Америки.

Компанія Moderna розповіла про результати третього етапу тестування свого прототипу вакцини, що охоплював 30 000 осіб.

Результат вражаючий: 94,1% ефективності проти появи симптомів коронавірусу і 100% ефективності проти складного перебігу захворювання.

«Позитивні попередні результати підтверджують здатність нашої вакцини запобігати хворобі, яку викликає COVID-19 з ефективністю у 94,1% і, що важливо, здатність нашої вакцини запобігати складним випадком хвороби викликаної COVID-19», – переконує керівник компанії Moderna Стефан Бансел.

Також він заявив виданню Welt, що вартість одної дози вакцини для інших країн становитиме $25—37, проте можливі зміни цін у залежності від об’ємів закупок.

До кінця року Moderna планує виготовити 20 млн доз вакцини.

Читайте більше актуальних новин на Вголосі:

Чинний президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що усі громадяни країни безкоштовно отримають вакцину від коронавірусу. Турецька влада сподівається, що це буде вже наступного місяця.

Туреччина посилює карантин на тлі зростання хворих на коронавірус. Комендантська година, яка була введена раніше у вихідні, буде діяти і у будні дні.