Про це наголосила під час брифінгу в понеділок заступник речника Держдепартаменту США Марі Харф, передає «Укрінформ».

«Ми з Польщею маємо дуже міцні відносини, засновані на спільних цінностях. Криза в Україні зробила їх ще більш актуальними. Держсекретар Керрі й Сікорський мають дуже хороші стосунки, і вони збережуться», – наголосила Харф, відповідаючи на запитання журналістів.

Вона відмовилась коментувати зміст потай записаної розмови, пославшись на відсутність підтвердження достовірності запису.

При цьому офіційний представник Держдепартаменту підкреслила, що Сполучені Штати продовжуватимуть надавати підтримку союзникам у Східній Європі, в тому числі, Польщі «перед загрозою російської агресії».

Як писав «Вголос», у Польщі спалахнув новий скандал з прослушкою: міністр МЗС нібито сказав, що польсько-американський союз нічого не вартий і навіть шкодить Польщі.

Раніше журнал Wprost раніше опублікував запис бесіди чиновників, які обговорювали способи тиску на бізнесменів і можливість звільнення з посади тодішнього міністра фінансів Яцека Ростовського.

Восени того ж року глава мінфіну був відправлений у відставку.

За фактом нелегальної прослушки прокуратура проводить розслідування.

У свою чергу прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск на прес-конференції заявив, що не збирається у відставку через скандал після оприлюднення записів прослушки. При цьому Туск не виключив можливості проведення дострокових парламентських виборів.