Американська поліція затримала чоловіка, якого підозрюють у вбивстві кандидата у президенти США Джо Байдена

Про це повідомляє The Guardian.

Як зазначається, у Північній Кароліні поліція затримала підозрюваного, коли він залишив фургон зі зброєю і вибухівкою біля банку. В ході розслідування з'ясувалося, що затриманий, можливо, хотів убити кандидата в президенти США від Демократичної партії Джо Байдена, планував влаштувати теракт у людяному місці, а також зберігав дитячу порнографію.

Працівники банку повідомили в Федеральне бюро розслідувань про підозрілий фургон. Поліція обшукала його і знайшла гвинтівку, пістолет, боєприпаси, вибухівку, $500 тис. готівкою, а також книги з виживання, виготовлення бомб, саморобної зброї, ісламу, малюнки свастик і літаків, які врізаються в будівлі.

Згодом, чоловік прийшов в банк і запитав, де його фургон. Співробітники викликали поліцію і чоловіка було затримано. У нього також знайшли зброю та підроблені водійські права. У комп'ютері підозрюваного знайшли відео з дитячою порнографією.

Крім того, дослідження мобільного і комп'ютера показало, що навесні він шукав інформацію про Байдена, зокрема, його домашню адресу. Підозрюваний їздив по району, в якому проживає кандидат у президенти, а в його записах знайшли позначку, яка закінчується словом "стратити".

У телефоні чоловіка було також виявлено відео і фото з місць масових вбивств і записи про планування стрільби на Різдво або "чорну п'ятницю" в одному з торгових центрів.

Нагадаємо, стало відомо, скільки коштів витратив Байден на телерекламу перед виборами.