23-річна Елізабет Ескалона (Elizabeth Escalona), мати п'ятьох дітей, визнала себе винною у побитті. Згідно з матеріалами справи, у вересні минулого року вона вдарила дівчинку в живіт, побила її пляшкою з-під молока, а потім приклеїла її руки до стіни суперклеєм.

Лікарі знайшли у дитини внутрішньочерепну кровотечу, зламане ребро, множинні синці і укуси на тілі, а також ушкодження шкіри на долонях. Дівчинка кілька днів перебувала в комі.

Інші діти Ескалони розповіли, що мати рознервувалася через те, що постраждала дівчинка ніяк не привчалася сідати на горщик. Коли мати заарештували, всіх п'ятьох дітей передали на піклування бабусі.

Як повідомила прокурор у справі, через 30 років Ескалона зможе подати прохання про помилування. Агентство нагадує, що спочатку звинувачення пропонувало жінці укласти угоду з правосуддям і отримати 45 років в'язниці, проте на процесі прокурор наполягала, що обвинувачена не розкаюється у скоєному, а відтак заслуговує довічного терміну.

Прокурор висловила задоволення вироком, в той час як захист Ескалони пропонував призначити їй умовне покарання або відправити до в'язниці на термін до десяти років.

Джерело: Лента