Про це повідомлено на сайті голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

У зоні ураження опинилися також прилеглі села: Макарове, Артема, Валуйське. В самому райцентрі в центральній частині снарядами пошкоджено 7 будинків, 4 зруйновано повністю. Поранено господиню одного з них, літню жінку, яку госпіталізували.

Останній обстріл Станиці відбувся сьогодні близько 08:00. В селищі вже третю добу немає електроенергії, центрального тепло- та водопостачання. Відновити пошкоджені лінії електропередач поки що немає можливості через постійні бойові дії.

«У райдержадміністрацію постійно звертаються місцеві мешканці з проханнями зробити будь-що для припинення обстрілів: людей уже доведено до відчаю, вони не можуть жити під постійним вогнем, – повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. – Адресую їхнє прохання бойовикам «ЛНР», які після Різдвяних свят наче з ланцюга зірвалися. Триває постійне збільшення обстрілів, ми не встигаємо не лише відновлювати розбиту інфраструктуру, а й навіть підраховувати збитки. Найбільше від війни страждають не військові, а мирні мешканці, про що бойовики прекрасно знають. Але припиняти обстрілювати наші населені пункти, очевидно, не мають наміру».