Про це інформує прес-служба Хмельницької обласної організації ВО «Свобода».

«Мій чоловік був би дуже щасливий побачивши, що нині зібралося стільки людей. Він завжди ходив у вишиванці, жив ідеями українського націоналізму і дивлячись на нас із небес, я впевнена тішиться від того, що у Старокостянтинові стільки патріотів. А гасла «Слава Украні! - Героям Слава!» мовлять свідомо та з гордістю», - наголосила дружина Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука Тетяна.

Парад вишиванок у Старокостянтинові проходив вперше. Проте свободівці обіцяють зробити дійство щорічним.

«Українська вишиванка та українська мова – це ті найперші речі, які відрізняють нас від представників інших націй. Одягаючи вишиванку, ми ніби одягаємо нашу українську душу. І дуже приємно, що нарешті українці перестають стидатися, боятися того, що вони українці, а починають пишатися приналежністю до великої нації. Смерть наших героїв не була марною. Зараз відроджується з попелу, як той фенікс, держава. Так, у нас попереду ще довгий шлях, але це буде виправдано. Тому що ми таки побудуємо українську державу, не лише за зовнішністю, а й за cвоїм духовним змістом», - виступаючи перед громадою, сказав народний депутат-свободівець Ігор Сабій.

Громада Старокостянтинова подякувала свободівцям за акцію. Адже саме такі дійства підіймають патріотичний дух українців.

«Ми присвятили цей парад усім Героям, борцям за волю та незалежність України, Небесній сотні та нашому землякові голові Старокостянтинівської міської організації ВО «Свобода» Сергієві Бондарчуку, тим, хто поклав свою голову, борючись із нинішньою окупацією нашої держави. І безумовно дуже приємно, що сьогодні зібралося багато патріотично налаштованих людей, небайдужих до своєї держави», - резюмував в.о. голови Старокостянтинівської міської організації ВО «Свобода» Микола Ваврищук.

Сотні мешканців Cтарокостянтинова йшли містом співаючи патріотичних пісень та вигукуючи націоналістичні гасла. Центральними вулицями міста люди несли величезний прапор України. У акції взяли участь люди різного віку – тут були і зовсім маленькі діти і люди похилого віку. Проте усіх об'єднала любов до України та бажання жити у сильній та могутній державі.