Львівський реігонал вручив партійні квитки новим членам партії, кількість яких значно зросла на Самбірщині і лише протягом останнього року збільшилась у п”ятеро.

„Мені приємно, що наша партія знаходить все більше розуміння на Львівщині, особливо серед молоді. До нас йдуть люди, які не лише невдоволені діючою владою, але  й мають бажання та вміння змінити ситуацію на краще”, - зазначив Петро Писарчук.

Проблеми міської господарки, працевлаштування молоді та соціального захисту обговорювалисяі під час зустрічі Петра Писарчука з громадськістю Старого Самбора у народному домі..

„Ми повинні усвідомити, що обираємо владу самі, а тому перш ніж зробити відповідний вибір кожен повинен подумати про власну відповідальність за кінцевий результат. Майбутнім Президентом України повинен стати кандидат, здатний об”єднати Україну, відродити бізнес, село, зібрати сильну команду управлінців, які зуміють вивести державу зі сьогоднішньої кризи. Впевнений, що Віктор Янукович єдиний кандидат здатний це реалізувати”, - зазначив Петро Писарчук.