Старосамбірський район, який у Львівській області є чи не найбільш політично активним, протягом остатннього тижня “патрулюється” владними “контрольно-каральними” органами на кшталт податкової інспекції, контрольно-ревізійного управління тощо. Об’єктами тотальних перевірок стали переважно старосамбірські бюджетні (державні) організації: лікарні, школи, підприємства. Школи та навчальні заклади перевіряють представники обласного управління освіти. Про це повідомляє прес-служба обласного виборчого штабу Віктора Ющенка.

Проте такі заходи носять відкрито політичний характер. Так на одному із підприємств представники податкової служби без зайвої скромності пропонували його працівникам поповнити списки членів дільничих виборчих комісій. В іншому разі, як стверджують податківці та інші контрольно-ревізійні органи, іх візити ставатимуть чим раз частішими.

На думку працівників штабу Віктора Ющенка у Старому Самборі, влада у такий спосіб намагається відлучити активних громадян від участі у політичному житті міста і району, зайнявши їх непотрібним перебиранням паперів та погрожуючи застосувати санкції. Це не дивно, адже саме у Старосамбірському районі рейтинг Віктора Ющенка є чи не найвищим в області, а Янукович там заледве може розраховувати на “прихильників хунти”, навіть не дивлячись на адміністративний тиск, що чиниться на працівників держпідприємств Старого Самбору з вимогами підтримати кандидата від влади.