Як інформує прес-служба об‘єднання, націоналісти та інші відвідувачі презентації зібралися у залі на третьому поверсі книгарні з російською назвою «Читай-Город».

Зустріч розпочалася зі вступного слова однієї з адміністраторок закладу. Однак тільки-но вона почала говорити, її заглушили крики присутніх, які вимагали від неї говорити російською, а не українською мовою, яку вони, за їх словами, не розуміють.

«Адміністраторка одразу надала слово автору, однак уже перші його слова ніхто не почув – українофоба заглушили свободівці; вони скандували «Де Сталін, там і смерть!», «Пам'ятай, чужинець, тут господар – українець!», «Чємодан, вокзал, Россія!», «Комуняку – на гілляку!», «Старіков, давай, до свіданія!», – інформують у «Свободі».

Вони додають, що у залі одразу після цього виникло кілька сутичок з присутніми на заході неосталіністами, які намагалися скандувати «Сталіну – да!», однак націоналісти швидко їх утихомирили. Згодом на місце прибули працівники міліції, сім автобусів яких стояли на вулиці ще напередодні заходу.

Прес-служба інформує, що сам Старіков поспішно залишив залу презентації під вигуки «Ганьба!» Його оточили охоронці. Ховаючись за їхніми спинами, українофоб утік від охочих "поспілкуватися" з ним. Тож презентація українофобської книги у Києві не відбулася.

Додамо, що акція, в якій взяли участь близько сотні націоналістів, відбулась під керівництвом голови Київської «Свободи» народного депутата Андрія Іллєнка та керівника Аналітичної служби «Свободи» Юрія Левченка. По завершенні Андрій Іллєнко звернувся до присутніх: «Ми не допустили презентації книжки, в якій бездарний брехливий московський писака намагався облити брудом наших дідів і прадідів, яких було знищено за вироком Сталіна. Сьогодні ми показали українофобам, що Київ – це націоналістичне українське місто».