Тепер дипломовані психологи безкоштовно визначатимуть, що маленьким стриянам найкраще вдається. Та у які гуртки батькам варто віддавати своїх дітей.

Детальніше щодо роботи центру розповів засновник руху «Завтра», Олександр Чубатенко: «Всеукраїнський рух «Завтра» як громадянська ініціатива має на меті розбудовувати і перетворювати Україну у державу, яка буде мати своє місце в світі і займати лідируючі позиції в усьому загальносвітовому процесі. У 21 столітті основним джерелом є інтелект людини. На мою думку, в України є величезний інтелектуальний потенціал, тож необхідне створення індустрії відтворення інтелекту. Україна в найближчому майбутньому, можливо, за років 10-15, стане мозковим центром. Проте, для цього треба зрозуміти нам одну просту річ – іскра Божа є в кожній людині і від природи кожна дитина має таланти. Одна дитина може бути фаховим програмістом, кібернетиком, біотехнологом. Це ті спеціальності, які найбільш перспективні на сьогоднішній час. В той самий час хтось прагне до професії токаря із виготовлення гайки М16 чи офіціанта. Для того, щоб виявити здібності кожної дитини і створюється мережа таких центрів. По всій Україні такі установи допомагатимуть батькам визначати таланти своїх дітей».

У Стрийському центрі працює три психологи, які за півгодини готові прийняти трьох дітей. Якщо вирахувати по 8 годин на добу, то це – 24 дитини кожного дня. Проте, ці методики розраховані на групове виявленя і зараз йде цілий процес коли психологи будуть приходити до школи і тестувати цілий клас. І батьки, і діти у захваті від новітнього дитячого центру. Кажуть: завтра сюди ж поведуть своїх дітей.
Сама ідея створити дитячий центр у Стрию виникла рік тому у засновників всеукраїнського руху «Завтра». Цю ініціативу одразу підтримав благодійний фонд «Добре серце» Олега Канівця, в якому робота центру стала, практично, головною на сьогодні.
Кандидат у народні депутати в 126-му окрузі Олег Канівець зазначив: «Ми вже прожили 21 рік у відновленій українській державі, але на превеликий жаль, не маємо ніякої пропаганди, яку ми країну будуємо, які цінності сповідуємо. На превеликий жаль, формуємо країну споживацтва, а повинні розвивати якраз здібності у кожній людині. Адже ці здібності, таланти, високе IQ – це є перспектива України. І коли ми будемо знати в яку точку краще націлитися, на що більше спрямувати свою увагу – ми розвинемо той, чи інший талант у кожній маленькій дитині. Ідея розвитку руху «Завтра» полягає в активності кожного з нас. Тому, що не все вимірюється, вибачте, гривнею чи доларом, багато вимірюється просто увагою, сказати дитинці, яка вона обдарована і здібна. Я переконаний, що Україна, українська нація має безмірні, безмежні можливості по зростанню інтелекту української нації. І цей інтелект ми повинні культивувати, ми повинні стати новітньою Швейцарією. Хай вся Європа, весь світ береже Україну від всяких воєн, тому що в Україні будуть наймудріші, найрозумніші, найінтелектуальніші, які пізніше свої знання будуть нести у весь світ. Закликаю всіх, хто не байдужий до того, щоби ми виховали дітей майбутніми нашими зірочками, великими поетами, визначними художниками, геніальними комп’ютерщиками, визначними спортсменами, винахідниками, інженерами, керівниками підприємств. Україна є повноправним партнером в Європейській спільноті і Україна по праву претендує на мозок цієї спільноти».
Тим часом стрийські освітяни радіють: їхніх дітей навчатимуть за новими методиками: «Ми переконані, що до року часу такі центри будуть працювати по всій Україні, в кожному обласному центрі, у кожному місті. Відповідні установи вже створені у Жидачеві, Києві, Джанкої, у Дніпропетровську. Триває робота у Харкові. Ми не розраховуємо на допомогу нікого, тільки на власні сили підприємців, благодійників і просто небайдужих людей. Для них ідеологія завтра є тим підґрунтям, що надасть можливість здійснювати і подальші благочинні дії на розвиток нашої держави, на допомогу нашим молодим поколінням. Я щиро хочу подякувати Олегу Леонідовичу Канівцю за всю ту роботу, яку він зробив, яку здійснювало «Добре серце» і продовжує робити. Ця спільна справа дасть можливість стриянам та їхнім дітям розкривати таланти майбутніх поколінь і відкривати їм дорогу в життя – наголосив засновник руху «Завтра», Олександр Чубатенко.