Засідання пройшло у Міському будинку культури у форматі «відкритих дверей». Слово мали: голова Львівської обласної громадської організації «Захист дітей війни» Василь Петрів, його перший заступник, координатор юридичної служби Мирон Стецик, голова Стрийської районної організації Йосип Карбовський, єдиний узгоджений кандидат Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» по округу № 126 Олег Канівець.

За даними головного управління соціального захисту населення Львівської області на Львівщині налічується 254 тис. 629 дітей війни. З них у м. Стрию – 5 885 осіб та у Стрийському районі – 7 566 чоловік. Як повідомив Мирон Стецик, у 2011 році розглядалося 5 691 справа в апеляційному суді щодо задоволення позовів про 30% доплату до пенсії дітям війни. У Стрийському міськрайонному суді – 189 справ. Усі позови задоволені та доплату ніхто наразі не отримує.

Олег Канівець, коментуючи стан справ дітей війни, зазначив: «Прикро констатувати, що нині Конституційний суд, який має стояти на захисті перш за все інтересів народу, коли стосується виплат дітям війни каже, що грошей у бюджеті нема, а коли до нього звертаються депутати із запитами на підставі чого такі високі пенсії в окремих категорій людей їм відповідають – це їхнє законне право. Влада і її ручний Конституційний суд не зважають на те, що є закон захисту прав дітей війни, що є рішення судів. Сьогодні в країні мінімальний прожитковий мінімум більший від мінімальної пенсії і зарплати, що само по собі не припустимо. У цей же час на утримання президента і його апарату, в день, з кишень простих українців, виділяються мільйони гривень. Ми маємо зупинити цей безлад і зробити так, щоб закони працювали на усіх людей, а не на окремі сімейні клани ».

На завершення відбувся концерт гурту «Дозвілля» (м. Львів).