У Сумах патрульним довелося виламати двері квартири, щоби допомогти 2-річній дівчинці. Крики й плач дитини серед ночі наполохали мешканців під’їзду, йдеться в сюжеті ТСН.

Разом із сусідами копи зламали замок й увійшли до оселі. Дитина, напевно, прокинулася вночі та перелякалася, що поруч немає рідних – через це і заходилася плачем. Поліцейські крихітку заспокоїли, про всяк випадок викликали медиків та вирішили дочекатися батьків.

Татко напідпитку з'явився за півтори години. Він пояснив, що мати дівчинки на заробітках за кордоном, а доньку лишив, бо кортіло випити. Щоби знайти алкоголь, через нічний сухий закон у Сумах, об'їхав півміста. "Я годину тому поїхав", - заявив він. "Ну, що ви розповідаєте? Ми тут уже півтори години. У вас дитина пів ночі розривається від плачу", - відповіли йому присутні. "Більше такого не повториться, вибачте", - сказав тато.

Пояснення поліцейських не вдовольнило - до суду щодо позбавлення батька прав, дівчинка перебуватиме в дитбудинку. "Патрульним чоловік пояснив, що хотів вжити алкоголь, направився до центру міста, де й відпочивав. 30-річного чоловіка було доставлено до Сумського відділу поліції для надання пояснень, а дитину доправлено до дитячого будинку", - пояснила інспектор Валерія Крамаренко.