Про це інформує Forbes.

Британські Віргінські острови прийняли даний закон 19 грудня 2018 року.

Закон вводить цілий ряд нових вимог для юридичних осіб, які претендують на реєстрацію на БВО. Від компаній вимагатимуть вести реальну діяльність на Островах. Вести бізнес через БВО за відсутності так званої будь-якої "економічної присутності" (директора, офісу, "адекватних витрат") стане неможливим. Зазначається, що за новим законом Британські Віргінські острови втрачають ті переваги, які приваблювали бажаючих мати "бюджетну" офшорну компанію.

Вже зареєстрованим на островах компаніям надається короткий перехідний період для приведення своєї діяльності у відповідність з новим законом. У разі невиконання цієї умови компанія втратить реєстрацію на БВО.

Порушників закону штрафуватимуть. Мінімальний розмір штрафу встановлений на рівні в 5 тисяч доларів. У разі несплати починає діяти каскадна система збільшення штрафів.

Реєстрація нових компаній на БВО, починаючи з 1 січня 2019 року, можлива лише за умови повного дотримання приписів Закону про економічну присутність.

Крім введення вимоги про "економічну присутність", зареєстровані на БВО компанії повинні надавати фінансовій владі будь-яку інформацію, "обгрунтовано необхідну" для перевірки виконання закону.