Передає Польське радіо

З цього приводу PAH, що допомагає продуктами понад 60 тис. людям, нагадує про складну продовольчу ситуацію жителів Сирії та біженців в іракському Курдистані. Як наголосили у благодійній організації, допомога в обох цих місцевостях потрібна понад 7 млн людям.

За даними ООН 2016 року, вперше протягом багатьох років збільшилося число осіб, котрі страждають у зв’язку з голодом. Згідно із підрахунками, з 815 млн людей понад половина проживає на теренах, де тривають збройні конфлікти.

«Жертви конфліктів покидають свої домівки та сільськогосподарські угіддя, завдяки яким харчувалися цілі родини. Знищується рільнича інфраструктура та дороги, в результаті чого ціни на продовольство збільшують дуже швидко. Люди не можуть через це забезпечити себе відповідним харчуванням», - сказав Якуб Беліна-Бжозовський з Польської гуманітарної акції.

Він додав, що в іракському Курдистані притулок знайшли понад 250 тис. біженців з Сирії, з яких велика частина не отримує міжнародної допомоги. Нині PAH почала постачання їжі до понад 20 тис. людей на терені Курдистану.

Діяльність PAH можна підтримати, здійснюючи перерахунок коштів на рахунок організації. Усі деталі є на офіційній Інтернет-сторінці Польської гуманітарної акції. Нагадаємо, що PAH допомагає також людям в Україні, котрі були змушені покинути домівки через війну на сході України.