Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

«Уже третій місяць працюють нові депутати, однак досі в парламенті немає голови ключового комітету Верховної Ради України. Відсутність керівника Комітету з питань Регламенту та депутатської етики – це абсолютно неправильна організація роботи головного законодавчого органу держави, і жодного пояснення такій ситуації немає та й не може бути», – зазначив «свободівець» Андрій Іллєнко під час розгляду проекту Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання та обрання голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації».

Націоналіст звернувся до представників правлячої коаліції, аби більшість у парламенті нарешті закрила цю прогалину. «Єдиним кандидатом, якого підписами підтримали депутати всіх п’ятьох фракцій коаліції, а також окремі позафракційні, був «свободівець» Юрій Левченко. До його кандидатури немає жодних зауважень, але чомусь це питання не розглядають і забалакують, – повідомив «свободівець», додавши, що нині регламентний комітет штампує технічні постанови, але ніхто там не керує цим процесом.

Наостанок Андрій Іллєнко закликав або назвати іншу кандидатуру на посаду голови комітету, або поінформувати, чим коаліцію не влаштовує кандидатура Юрія Левченка: «Ненормально три місяці працювати без голови регламентного комітету, водночас порушуючи норми цього самого Регламенту, зокрема ігноруючи кнопкодавство».