Саме тому сьогодні у Юрія Левченка з'явився шанс очолити Верховну Раду України, пише у Facebook нардеп Ігор Луценко.

«Оскільки у залу після закриття засідання викликали слідчо-оперативну групу поліції, яка документувала підпал димової шашки. Викликав, скоріше за все, хтось за вказівкою Парубія, я виходив у той момент із приймальні голови ВР, а мені назустріч ішли поліцейські. Потім вже вони з'явилися у залі і почали працювати. Отож, зараз у нас, можливо, буде два чинні народні депутати, по яким будуть іти провадження щодо застосування димових шашок під час пленарного засідання. Один – це Левченко. Другий – це сам спікер Андрій Парубій», – пише народний обранець.

Луценко нагадує, що Парубій досі проходить у кримінальній справі про кидання димових шашок у парламенті під час підписання Харківських угод у 2010 році. Про це ж торік в інтерв'ю ICTV заявляв і генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Ви знаєте, що Парубій досі є клієнтом генпрокуратури? Він досі проходить у кримінальній справі про опір державній зраді під час т.зв. Харківських угод», – заявив тоді Луценко, пригадавши, що Парубій під час свого депутатства кидав димову шашку.

«Отож, якщо вважати, що головною умовою набуття статусу спікера є маніпуляції «димовухами» в сесійній залі, то у нас два кандидати. І, я впевнений, що симпатії громадян будуть на боці Юрія Левченка», – додає Луценко.

Нагадаємо, сьогодні димову шашку у приміщенні сесійної зали ВРУ запалив нардеп від ВО «Свобода» Юрій Левченко. Тоді нардепи прийняли зрадницький законопроект № 7163.

 

 

«Вголос»