Зі слів членів дільничних виборчих комісій, ця затримка виникла у зв’язку з необхідністю отримання дійсних бюлетенів, оскільки попередньо на багатьох бюлетенях було неправильно проставлено штамп «Вибув» навпроти партії «Собор» . Про це інформує прес-служба кандидата в народні депутати у Сихівському виборчому окрузі 115 Михайла Хміля.

Серед інших порушень на виборчих дільницях:

№ 461982 (ЛКП «Дністер») , офіційні спостерігачі від різних субєктів виборчого процесу тривалий час перевіряли правильність опломбування скриньок для вкидання бюлетенів, через що дільниця відкрилася із значним запізненням. Крім того, на даній дільниці досить часто, з невідомих причин, вимикали  світло.

№461988 (вул. Зубрівська, 30, ЗОШ 84) довго не могли знайти печатки, а після відкриття дільниці із запізненням почали використовувати для голосування зіпсуті бюлетені (приблизно 300 шт.);

№462022 (вул. Трильовського, 17, ЗОШ 1) виявили пошкодження пломби на скриньці для бюлетенів;

№462033 (вул. Дж. Вашингтона, 6, перинатальний центр) у списку виборців була відсутня графа для підписів виборців;

№462028 (вул. Гашека, 13, СОШ 32) офіційний спостерігач від Партії Регіонів мав при собі список виборців та їх номери телефонів і  здійснював обдзвін виборців щодо інформації їхнього подальшого голосування.