Про це повідомляє DW.COM із посиланням на близький до опозиції Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини.

За цими даними, бої сконцентровані в західній та південній частинах міста. Мета операції – відновити контроль над районами, втраченими у п'ятницю внаслідок наступу повстанців, передає інформагенція AP із посиланням на активістів та сирійські медіа.

Напередодні повстанські угрупування блоку «Джейш аль-Фатх» розпочали наступ на позиції військ Башара Асада, аби прорвати блокаду східних районів Алеппо, у якій повстанці перебувають із липня.

Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини повідомив, що повстанці масово обстрілювали західні райони Алеппо. За цими даними, внаслідок обстрілів загинули щонайменше 15 цивільних, ще понад сотня людей постраждали. Окрім того, правозахисники повідомили про смертників, які вчинили три напади на блокпости сирійських урядових військ у західних районах Алеппо за допомогою автомобілів, начинених вибухівкою. Щоправда, ці дані неможливо перевірити в інших джерелах, зазначає Deutschlandfunk.

До вечора п'ятниці повстанцям вдалося зайняти велику частину одного з районів на південному заході міста. 18 військових сирійської армії при цьому загинули, зазначили у Центрі моніторингу.

Державна сирійська інформагенція Sana повідомила, що авіація країни здійснила повітряні атаки по позиціях повстанців у західних та південних передмістях Алеппо. Державне телебачення Сирії заперечило інформацію про просування повстанців у місті.