У Сирії 22 лютого стався інцидент, в результаті якого загинули четверо військовослужбовців ЗС Росії. Однак російське командуванням ретельно це приховала.

Як повідомляє координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, командуванням ЗС РФ ретельно приховуються факти низького рівня бойової підготовки своїх підрозділів, а також дані про обставини, які призводять до втрати особового складу в зонах ведення бойових дій.

"Серед загиблих – полковник А. Омаров, командир 3-ї окремої бригади спеціального призначення, пункт постійної дислокації якої розташований в місті Тольятті.

Полковник А. Омаров був призначений на посаду командира бригади 5 років тому, в лютому 2014 року, з початком російської агресії проти України. Брав активну участь в бойових діях на території України, організовував підготовку диверсійно-розвідувальних груп, які діяли на території нашої країни", - повідомив Тимчук.

За інформацією групи ІС, після інциденту командуванням ЗС РФ прийнято рішення відсторонити від виконання обов'язків командувача міжвидового угруповання ЗС Росії в Сирійській Арабській Республіці головнокомандувача Повітряно-Космічних сил Росії генерал-полковника С. Суровікина. При тому, що цей генерал був призначений на посаду менше місяця тому – у лютому цього року.